Atsauksmes


Pateicība par kvalitatīvu darbu!

Vēlos pateikties Jūsu komandai par kvalitatīvi veiktu darbu!

No pirmā zvana menedžerim Valērijam līdz logu uzstādīšanai viss bija vislabākajā kvalitātē.

Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem tika sniegtas saprotamas un konkrētas, neradot apjukumu un pārpratumus.  

Atsevišķs paldies montāžas puišiem, kurus es augstu novērtēju par kārtību, punktualitāti un akurātumu. Paldies par darbu un brīnišķīgo komandu!

Ar cieņu, Anna
(Uzstādīšanas adrese Kaivas, Rīga) 


Klasiskie PVC logi

Brillant DesignLogu profilu sistēma Brillant Design apvieno siltumizolāciju ar daudzveidīgu dizainu. Neatkarīgi no tā, vai iebūves dziļums ir 70 vai 80 mm, šī profilu sistēma ir ideāli piemērota jaunbūvēm un atjaunojamām ēkām. Plašs formu, krāsu, dekoru un dizaina vērtņu spektrs. HDF profilu virsma izcili  gluda un tādēļ ļoti viegli kopjama. 5 kameras (6 kameras) un siltumizolācijas rādītāji:

Uf= 1,3 W/m²K (Brillant Design ar standarta armējumu)

Uf= 1,2 W/m²K (Brillant Design plus ar termiski izolētu armējumu)

  

Euro Design 70


Sistēma Euro Design ar 70 mm iebūves dziļumu nodrošina vislabākos priekšnosacījumus objektu būvniecībai. Šī ir ekonomiska un ļoti populāra logu profilu sistēma ar plašu formu, krāsu un dekoru daudzveidību. 5 kameru skaitu un sekojošiem siltumizolācijas rādītājiem:

Uf = 1,3 W/m2K (Euro Design 70 ar standarta armējumu)

Uf = 1,2 W/m2K (Euro Design 70 plus ar termiski izolētu armējumu)

 

 

 
SIA AA Energy Windows ir noslēdzis 31.05.2023 līgumu Nr. SKV-L-2023/307 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.