Atsauksmes


Pateicība par kvalitatīvu darbu!

Vēlos pateikties Jūsu komandai par kvalitatīvi veiktu darbu!

No pirmā zvana menedžerim Valērijam līdz logu uzstādīšanai viss bija vislabākajā kvalitātē.

Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem tika sniegtas saprotamas un konkrētas, neradot apjukumu un pārpratumus.  

Atsevišķs paldies montāžas puišiem, kurus es augstu novērtēju par kārtību, punktualitāti un akurātumu. Paldies par darbu un brīnišķīgo komandu!

Ar cieņu, Anna
(Uzstādīšanas adrese Kaivas, Rīga) 


Logi renovācijai un siltināšanai

 

Ja meklējat veidu, kā padarīt logu nomaiņu ātrāku, lētāku un mērķtiecīgāku, tad piedāvājam ēku renovācijai speciāli izstrādātu logu sistēmu 115mm. Tas ir piemērotākais risinājums gan no energoefektivitātes, gan komforta un ekspluatācijas viedokļa.


Tehniskās īpašības

 • PVC loga aplodas iebūves dziļums ir 115mm, pretstatā parastajiem 70 vai 60mm plastmasas logiem (esošiem vecajiem koka logiem - 90mm), nodrošina rāmja/vērtnes siltumcaurlaidības koeficentu Uf , atbilstoši LVS EN 10077-1, 0,9(W/m2K), salīdzinot ar Ufparastajiem plastmasas logu profiliem ~ 1,3 -1,6(W/m2K).          
 • 115mm pakešu loga aplodas iebūves dziļums nodrošina arī gandrīz 2 reizes mazākus siltuma zudumus caur termiskajiem tiltiem, kas veidojas sienas panelī blakus logiem, pa to perimetru augšā un sānos, kā arī 3 reizes mazākus siltuma zudumus palodžu zonā.
 • Šai logu aplodai ir speciāli paplašināta iekšpuse, atbilstoši sienu paneļu ģeometrijai un šāds konstruktīvais risinājums, pretstatā parastajām logu konstrukcijām, par ~ 10% palielina stikla laukumu un līdz ar to dzīvokļos nokļūs vairāk gaismas, bet pie ārsienu siltināšanas veidojas arī ievērojami šaurāka montāžas šuve starp loga aplodu un ārsienas paneli.
 • Iespēja pielietot trīs stiklu paketes (max. 44mm biezumā) ar siltumcaurlaidības koeficentu atbilstoši LVS EN 10077-1, līdz pat Ug = 0,6(W/m2K), pretstatā parastajām divu stiklu paketēm ~ 1,1-3,0(W/m2K).

Ieguvumi

 • Tā dēvētā viena soļa montāža, sniedz iespēju veikt logu nomaiņu bez aiļsānu apdares darbiem un ir paveicama vienā dienā.
 • Loga aplodas iebūves dziļums un profila konfigurācija nodrošina iespēju uzstādīt logu tāvēsturiskajā atrašanās vietā, nosedzot vecā loga izņemšanas rezultātā radītos bojājumus un nepieciešamības gadījumā saglabājot arī veco palodzi.
 • Montāžas šuve starp jauno loga rāmi un aili tiek aizpildīta ar pasūtītājam pieņemamu siltumizolācijas materiālu un tiek nosegta ar
  speciālu apdares līstu sistēmu, kas vienlaicīgi pilda arī tvaika izolācijas funkciju.


Rezultātā tiek panākts pagaidu apdares risinājums, kas ir funkcionāls un pietiekams ēkas siltināšanas kontekstā. Vēlāk katrs dzīvokļa īpašnieks, veicot kārtējos remontdarbus, var viegli noņemt uzstādītās apdares līstes un atbilstoši savām vēlmēm un iespējām veikt dekoratīvos apdares darbus un jaunu palodžu uzstādīšanu. Tā ir būtiska priekšrocība visiem renovācijā iesaistītajiem un atvieglo projekta realizāciju, jo darbu izpildes ietvaros ļauj izvairīties no liekām darbībām katrā dzīvoklī un koncentrēties uz energoefektivitāti. Bez tam nauda, kas tiktu iztērēta uz energoefektivitātei nebūtisko logu ailsānu apdares darbiem tiek novirzīta augstākas siltumnoturības pakešu logu uzstādīšanai.
 
 
Iesakām plastikāta logus ar 115 mm iebūves dziļumu sekojošos objektos:
 
 • Logu nomaiņai lielpaneļu dzīvojamo ēku renovācijā - siltināšanā;
 • Koka logu nomaiņai dzīvoklī pret plastikāta logiem individuālā kārtā;
 • Kāpņu telpu sekcijās, veicot koka logu nomaiņu pret PVC logiem;
 • Koka karkasa būvēs ar uzlabotu siltumnoturību;
 • Zema enerģijas patēriņa dzīvojamos moduļos.

 Attēli                                                                                         

  renovācija, logu nomaiņa

 

Papildus saistoša informācija