Atsauksmes


Pateicība par kvalitatīvu darbu!

Vēlos pateikties Jūsu komandai par kvalitatīvi veiktu darbu!

No pirmā zvana menedžerim Valērijam līdz logu uzstādīšanai viss bija vislabākajā kvalitātē.

Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem tika sniegtas saprotamas un konkrētas, neradot apjukumu un pārpratumus.  

Atsevišķs paldies montāžas puišiem, kurus es augstu novērtēju par kārtību, punktualitāti un akurātumu. Paldies par darbu un brīnišķīgo komandu!

Ar cieņu, Anna
(Uzstādīšanas adrese Kaivas, Rīga) 


Sadarbība ar arhitektiem

Mēs saskatām lielu potenciālu sadarbībā ar arhitektiem un būvkonstrukciju projektētājiem, jo konstruktīvas abpusējās sadarbības rezultātā pasūtītājs iegūst pārdomātus risinājumus, kas nevainojami kalpos visu ēkas ekspluatācijas laiku. 

Sadarbības pamatideja balstās uz savlaicīgu risinājumu piemeklēšanu un konstruktīvo mezglu izstrādi un saskaņošanu starp mums, kā logu ražotāju, un arhitektu, kā pasūtītāja pārstāvi.

Bieži vien pasūtītāji nav pievērsuši vajadzīgo uzmanību stikloto konstrukciju tehniskajiem parametriem un padevušies dažādiem finansiālajiem vilinājumiem, kā rezultātā rodas nesamērīgi augstas ēku ekspluatācijas izmaksas vai papildus izdevumi saistībā ar nepilnību novēršanu.

Mēs pastāvīgi uzkrājam pieredzi un zināšanas gan stiklojuma, gan būvklimatoloģijas jomā, jo diemžēl ikdienā nākas saskarties ar paviršas logu un durvju izbūves sekām un novērst dažādas nepilnības, kas radušās ēkas būvniecības procesā.

Mārupes logu mērķis ir atrast optimālus, klienta vēlmēm un iespējām atbilstošus risinājumus jau projektēšanas stadijā, lai pasūtītājam būtu skaidrība par rezultātu, kas tiks panākts sadarbībā ar kompetentiem speciālistiem.

Saistoši raksti

Ceļvedis logu un ārdurvju konstrukciju izvēlei


 
SIA AA Energy Windows ir noslēdzis 31.05.2023 līgumu Nr. SKV-L-2023/307 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.