Atsauksmes


Pateicība par kvalitatīvu darbu!

Vēlos pateikties Jūsu komandai par kvalitatīvi veiktu darbu!

No pirmā zvana menedžerim Valērijam līdz logu uzstādīšanai viss bija vislabākajā kvalitātē.

Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem tika sniegtas saprotamas un konkrētas, neradot apjukumu un pārpratumus.  

Atsevišķs paldies montāžas puišiem, kurus es augstu novērtēju par kārtību, punktualitāti un akurātumu. Paldies par darbu un brīnišķīgo komandu!

Ar cieņu, Anna
(Uzstādīšanas adrese Kaivas, Rīga) 


Logi

PVC logi un balkona durvis no REHAU profilu sistēmām

Kā Premium klases zīmols REHAU piedāvā produktus, kas atbilst augstākajām kvalitātes prasībām. 60 gadu laikā neatlaidīgā tieksme paātrināt tehnoloģiju attīstību un izmantot arvien jaudīgākas inovācijas izceļ REHAU konkurentu vidū. 

REHAU nepārtrauktās attīstības rezultāts ir logu un durvju profili, kas palīdz samazināt enerģijas zudumus, ir viegli kopjami, piedāvā unikālu formu un krāsu daudzveidību, kas troksni un nelūgtus viesus atstāj ārpusē.


Alumīnija logi un balkona durvis no Eiropas vadošā profilu ražotāja Aliplast


Alumīnijs ir viegls, mehāniski izturīgs un noturīgs pret koroziju, ekoloģiski nekaitīgs un ārējās vides iespaidā neizdala kaitīgas vielas. Turklāt šis materiāls neprasa īpašu kopšanu.

Ja Jūsu būvei jākalpo daudzām paaudzēm vai jāiztur ražotnes jaudas - alumīnija logi būs pareizā izvēle. Alumīnija konstrukcijas ir noturīgas un ugunsdrošas, turklāt laika gaitā nezaudē savu funkcionalitāti.

Alumīnija konstrukciju siltuma un skaņas izolācija, kā arī ūdens un vēja necaurlaidība nodrošinās Jums visaugstāko komforta līmeni. 

Mēs ražojam dažādu formu, krāsu un dizaina alumīnija logus ar dažādiem siltumizturības līmeņiem. 

 

 
SIA AA Energy Windows ir noslēdzis 31.05.2023 līgumu Nr. SKV-L-2023/307 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.