Atsauksmes


Pateicība par kvalitatīvu darbu!

Vēlos pateikties Jūsu komandai par kvalitatīvi veiktu darbu!

No pirmā zvana menedžerim Valērijam līdz logu uzstādīšanai viss bija vislabākajā kvalitātē.

Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem tika sniegtas saprotamas un konkrētas, neradot apjukumu un pārpratumus.  

Atsevišķs paldies montāžas puišiem, kurus es augstu novērtēju par kārtību, punktualitāti un akurātumu. Paldies par darbu un brīnišķīgo komandu!

Ar cieņu, Anna
(Uzstādīšanas adrese Kaivas, Rīga) 


Ziemas dārzi un stiklotas piebūves

Ziemas dārzi (reizēm saukti arī par oranžēriju vai verandu) kļūst aizvien populārāki Latvijā. Tie kalpo ne tikai dzīvojamās platības paplašināšanai, bet arī kā skaists arhitektūras elements. Daudzveidīgu risinājumu un konstrukciju iespējas ļauj projektēt un montēt ziemas dārzu atkarībā no personīgām vēlmēm.

Ziemas dārzu iespējamās formas:

ziemas darzi

ziemas darzi

ziemas darzi ziemas darzi

ziemas darzi

Pirms tiek celts ziemas dārzs ir jāpārdomā, kurā vietā tas atradīsies, arī attiecībā pret debespusēm. Ziemas dārzs, kas būs novietots pret dienvidiem, dos enerģijas ekonomiju ziemā, bet vasarā tas strauji uzsils, tāpēc to vajadzēs apvienot ar gaisa kondicionētāju vai pastiprinātu ventilācijas sistēmu. Uz ziemeļiem novietots ziemas dārzs pasargās gan no vēja, gan aukstuma. Novietojot to austrumos, tajā varēs iedzert rīta kafiju, bet rietumos novietotā ziemas dārzā varēs vērot saulrietu.

Klientam individuāli iespējams izvēlēties ziemasdārza formu – apaļu, pusapaļu, taisnstūra vai kādu citu. Lielāku ziemasdārza platību var panākt to projektējot pret ēkas sienu taisnleņķī, nevis slīpu.

Alumīnijs ir vispopulārākais materiāls ziemas dārzu konstruēšanai un būvniecībai. Tas ir viegls, mehāniski izturīgs un noturīgs pret koroziju, ekoloģiski nekaitīgs un ārējās vides iespaidā neizdala kaitīgas vielas. Turklāt šis materiāls neprasa īpašu kopšanu.

No alumīnija profilu sistēmām iespējams veidot ekskluzīvus un dažādas sarežģītības pakāpes ziemas dārzus. Iespējams arī izmantot alumīnija profilus ar termoizolējošām starplikām, kas nodrošina augstu siltumizolācijas koeficientu, kas dod iespēju tos ekspluatēt cauru gadu, tādējādi palielinot dzīvojamo platību.

Ražošanā izmantotie Aliplast sistēmas jumti nodrošina nepieciešamo siltumizolāciju pateicoties termiskajām starplikām. Jumta konstrukcijās var izmantot spāres, kas ļauj pakāpeniski savienot jumtu plakni ar vertikālajām sienas plaknēm (bez augstuma tiltiņu izveidošanās iespējām). Šarnīrveida savienojumi korēs un pažobelēs ļauj pēc vajadzības regulēt jumta slīpumu (50 - 45º robežās). Iespējams projektēt efektīvu nokrišņu un ūdens novadīšanas sistēmu. Ir arī iespējams pielietot integrētus pažobeles profilus ar reni vai bez tās. Aliplast jumta sistēmas piemērotas gan polikarbonāta, gan stikla segumu izmantošanai. Ziemas dārzu jumtu sistēmas risinājumi līdz minimumam samazina skārda apdares materiālu izmantošanu. Pieejamas vairāku veidu apdares līstes: vienkāršas, noapaļotas, kā arī līstes renovēšanai. Iespējams instalēt virs un zem teknēm dekoratīvus elementus (konstruktīvus savilcējus, cauruļu aizsargus).

Ziemas dārzs ziemas darzs ziemas darzs 

 

 

 
SIA AA Energy Windows ir noslēdzis 31.05.2023 līgumu Nr. SKV-L-2023/307 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.