Atsauksmes


Pateicība par kvalitatīvu darbu!

Vēlos pateikties Jūsu komandai par kvalitatīvi veiktu darbu!

No pirmā zvana menedžerim Valērijam līdz logu uzstādīšanai viss bija vislabākajā kvalitātē.

Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem tika sniegtas saprotamas un konkrētas, neradot apjukumu un pārpratumus.  

Atsevišķs paldies montāžas puišiem, kurus es augstu novērtēju par kārtību, punktualitāti un akurātumu. Paldies par darbu un brīnišķīgo komandu!

Ar cieņu, Anna
(Uzstādīšanas adrese Kaivas, Rīga) 


Dāvana - Rehau logu kopšanas komplekts!

Dāvana - Rehau logu kopšanas komplekts!

Mārupes logu klientiem, kas 2010.gada maijā pasūtīs logu un durvju uzstādīšanu, dāvināsim īpašu REHAU logu kopšanas līdzekļu komplektu, kas lietojams logu ikdienas apkopē un profilaksē.

REHAU logu kopšanas līdzekļu komplektā ietilpst attīrošais pieniņš profilu tīrīšanai, speciāls zīmulis blīvējumu apkopei un eļļa furnitūras eļļošanai.

Mārupes logu montāžas speciālisti pēc logu uzstādīšanas apmācīs Jūs pareizā logu uzturēšanā un apkopē.

Dāvana - REHAU logu kopšanas līdzekļu komplekts

Pasūtījums - PVC logi vai PVC durvis un to uzstādīšana par summu, kas pārsniedz Ls 350 (trīs simti piecdesmit lati).

Klienti - privātpersonas.

Piedāvājums spēkā līdz 2010.gada 31.maijam.

Vairāk informācijas par logu apkopi http://www.marupeslogi.lv/lv/visiem/par-logiem/ka-kopt-logus-no-rehau-pvc-profiliem/

Logu ilgstošai un nevainojamai kalpošanai nepieciešams veikt regulāru to apkopi, tāpēc saviem klientiem piedāvājam ne tikai logus un to uzstādīšanu, bet arī speciāli logu ikdienas kopšanai paredzētus līdzekļus.

Pareiza logu kopšana ievērojami paildzina loga mūžu, tāpēc izmantojot mūsu piedāvājumu Jūs paši varēsiet veikt savu logu apkopi bez maksas.

Apstrādājot logu blīvējumus ar speciālo Rehau silikona zīmuli varēsiet saglabāt ilgstošu blīvgumiju funkcionalitāti, kas paaugstinās blīvējuma elastīgumu, vasarā novērsīs to pielipšanu, bet ziemā pasargās no piesalšanas loga profilam.

Lai logu atvēršana un aizvēršana neradītu problēmas, pietieks tikai 2 reizes gadā uzpilināt pilienu eļļas kustīgajām furnitūras detaļām. Bez tam eļļa sniegs papildus aizsardzību pret koroziju. Jūs varēsiet efektīvi notīrīt no profiliem noturīgus traipus, ar attīrošu pieniņu, kurš nesatur šķīdinātājus un nebojā profilu virsmu.

Mūs rūp, lai Jūsu logi kalpotu gadiem ilgi un tādēļ piedāvājam vienkāršotu to apkopi!