Atsauksmes


Pateicība par kvalitatīvu darbu!

Vēlos pateikties Jūsu komandai par kvalitatīvi veiktu darbu!

No pirmā zvana menedžerim Valērijam līdz logu uzstādīšanai viss bija vislabākajā kvalitātē.

Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem tika sniegtas saprotamas un konkrētas, neradot apjukumu un pārpratumus.  

Atsevišķs paldies montāžas puišiem, kurus es augstu novērtēju par kārtību, punktualitāti un akurātumu. Paldies par darbu un brīnišķīgo komandu!

Ar cieņu, Anna
(Uzstādīšanas adrese Kaivas, Rīga) 


Furnitūra bērnu drošībai - samazina risku pakļaut bērnus briesmām!

Furnitūra bērnu drošībai - samazina risku pakļaut bērnus briesmām!

Pavasaris un vasara ir laiks, kad aktīvi vēdinām telpas. Bērnu uzmanību piesaista skaņas, kas dzirdamas pa atvēro logu, var gadīties, ka no ārpuses sauc kāds draugs. Bērns, kurš vēl tikko zīmēja, pēkšņi no nodarbes ir jau novērsies. Ja loga rokturis nav aizsniedzams, tad palīgā tiek ņemts krēsls. Pēc tam jau atvērt logu un izliekties pa to ir pavisam vienkārši. Tam var būt nopietnas sekas!

Latvijas statistika liecina, ka ik gadu vidēji 10 - 15 bērni izkrītot pa daudzstāvu namu logiem, gūstot smagus vai letālus ievainojumus. Sirds sāk sažņaugties iedomājoties vien, ka tavs bērns vienā sekundē var atrasties uz ietves, kamēr Tu uz mirkli novērs uzmanību!

Bērnistabām, kā arī bērnudārziem un skolām ir vajadzīgi logi, kas samazina risku pakļaut bērnus briesmām. Ikdienā cilvēki īpaši nepievērš šim jautājumam lielu uzmanību, kad šīs lietas tiek pārrunātas izvēloties logus. Ne vienmēr logu cenai ir izšķiroša nozīme, ja dažu ietaupīto latu dēļ var notikt arī šādas nelaimes.  Ja tiek pasūtīti jauni logi, tad tos iespējams aprīkot ar bērnu drošības furnitūru, kas paredz logu atgāzt bez atslēgas, bet atvērt pilnībā, tikai ar atslēgu. Pakešu logus un balkona durvis iespējams aprīkot ar slēdzamiem rokturiem, nomainot tikai furnitūru.

 Plašāku informāciju par furnitūru bērnu drošībai varat atrast sadaļā:                                   http://www.marupeslogi.lv/lv/visiem/produkcija/logi-un-durvis/furnitura-bernu-drosibai/

Rūpēsimies par mūsu bērnu un savu drošību!

 
SIA AA Energy Windows ir noslēdzis 31.05.2023 līgumu Nr. SKV-L-2023/307 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.