Atsauksmes


Pateicība par kvalitatīvu darbu!

Vēlos pateikties Jūsu komandai par kvalitatīvi veiktu darbu!

No pirmā zvana menedžerim Valērijam līdz logu uzstādīšanai viss bija vislabākajā kvalitātē.

Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem tika sniegtas saprotamas un konkrētas, neradot apjukumu un pārpratumus.  

Atsevišķs paldies montāžas puišiem, kurus es augstu novērtēju par kārtību, punktualitāti un akurātumu. Paldies par darbu un brīnišķīgo komandu!

Ar cieņu, Anna
(Uzstādīšanas adrese Kaivas, Rīga) 


Kā kopt logus no REHAU PVC profiliem

Kā kopt logus no REHAU PVC profiliem

Izdarot izvēli par labu logam no REHAU profiliem, Jūs iegūstat profilus, kas izceļas ar augstu kvalitāti, izgatavoti, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, ir praktiski ekspluatācijā un moderni izskatās. Pateicoties gludajai profilu virsmai, no tiem izgatavotie logi ir īpaši viegli kopjami.

Lai Jūsu logi ilgus gadus saglabātos teicamā stāvoklī, būtu jāņem vērā šādi ieteikumi.

Pirmreizējā loga tīrīšana.

Uzreiz pēc loga montāžas jānoņem aizsargfolija no rāmja un vērtnes profiliem. Liekot apmetumu loga ailē, uz rāmja profiliem var uzšļakstīties cements vai kaļķis - tie jānotīra ar ūdeni un mazgājamo līdzekli. Ja apmetuma daļiņas netiek notīrītas, tās var sabojāt loga blīvējumus un furnitūras detaļas.

Kā regulāri kopt loga rāmi?

Putekļu un lietus radītus traipus iespējams vienkārši notīrīt ar parastu mājsaimniecībā lietojamu tīrīšnanas līdzekli vai Rehau kopšanas pieniņu un mīkstu lupatiņu.

 

Pareiza vēdināšana.

Kādēļ nepieciešams regulāri vēdināt telpas?

  • Tādējādi regulē telpā esošā gaisa mitrumu un temperatūru.
  • Vēdināšana novērš kondensāta un pelējuma veidošanos.
  • Vēdinot jūs, ļaujat ieplūst telpās svaigam gaisam.
  • Vēdināšana palīdz veidot veselīgu atmosfēru un komfortablus dzīves apstākļus.

Ilgstoša vēdināšana.

Pie tāda veida vēdināšanas loga vērtne tiek atgāzta, un pa nelielu spraugu telpā pakāpeniski ieplūst svaigs gaiss. Tādējādi vēdināšanas process ieilgst. Ilgstošas vēdināšanas trūkums ir tas, ka loga virsma stipri atdziest, rezultātā iespējama stikla aizsvīšana.

Intensīva vēdināšana.

Vienlaikus atverot visus logus un durvis, rodas caurvējš. Pateicoties tam, gaisa apmaiņa telpā notiek 2 - 4 minūšu laikā. No siltuma saglabāšanas un apkures izdevumu samazināšanas viedokļa intensīvā vēdināšana ir efektīvāka, jo tās laikā telpa nepaspēj atdzist.

Mēs iesakām intensīvo vēdināšanu.

Regulāra profilu kopšana.

Dabisko piesārņojumu, kas veidojas nokrišņu un putekļu nosēdumu dēļ, viegli iespējams notīrīt ar REHAU tīrāmo līdzekli un mīksto salveti. Stiklu tīrīšanai iesakām izmantot siltu ūdeni un speciālo zamšveida salveti logu stikliem. Nekādā gadījumā logu kopšanai neizmantojiet pulverveida tīrāmos līdzekļus vai agresīvus šķīdinātājus, jo tie negatīvi ietekmē profilu virsmu un blīvējumu funkcionalitāti.

Furnitūras kustīgās detaļas nepieciešams regulāri ieeļļot ar speciālo REHAU eļļu, lai logi būtu viegli atverami un aizverami. Bez tam kopšanas līdzekļu komplektā ietilpst speciālais REHAU silikona zīmulis, kas paredzēts blīvgumiju kopšanai.

Ja ņemsiet vērā šos ieteikumus, kuru mērķis ir paildzināt logu un durvju ekspluatācijas laiku, tie priecēs Jūs vēl ilgus gadus.

 

Padomus sniedza:

 

 

 

 
SIA AA Energy Windows ir noslēdzis 31.05.2023 līgumu Nr. SKV-L-2023/307 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.