Atsauksmes


Pateicība par kvalitatīvu darbu!

Vēlos pateikties Jūsu komandai par kvalitatīvi veiktu darbu!

No pirmā zvana menedžerim Valērijam līdz logu uzstādīšanai viss bija vislabākajā kvalitātē.

Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem tika sniegtas saprotamas un konkrētas, neradot apjukumu un pārpratumus.  

Atsevišķs paldies montāžas puišiem, kurus es augstu novērtēju par kārtību, punktualitāti un akurātumu. Paldies par darbu un brīnišķīgo komandu!

Ar cieņu, Anna
(Uzstādīšanas adrese Kaivas, Rīga) 


Kļūsim par rūķiem Mārupes bērniem!

Kļūsim par rūķiem Mārupes bērniem!

6.12.2010

Mēs - Mārupes novada uzņēmēji un iedzīvotāji, kuriem šajos laikos tāpat pietiek rūpju gan par sava uzņēmuma pastāvēšanu, gan ģimenes nodrošināšanu, tomēr varam dot savu ieguldījumu, lai Mārupē Ziemassvētku sajūtu izbaudītu pēc iespējas vairāk bērnu.

Kļūsim par rūķiem Mārupes bērniem!

Tuvojās Ziemassvētki un dāvanu laiks!

Šajā laikā katrs bērns gaida kādu pārsteigumu uz Ziemassvētkiem, diemžēl mūsu vidū ir ģimenes, kuras dažādu iemeslu dēļ nonākušas neapskaužamā situācijā un ir bērni, kas var palikt bez ļoti gaidītās dāvaniņas, jo vecāki, iespējams, dāvanu sarūpēt nevar.

Šis ir aicinājums paveikt labo darbu uz Ziemassvētkiem, jo bērni jau nojauš rūķu aktīvo rosīšanos visapkārt un gaida, iespējams, tieši mūsu kopīgi sarūpēto dāvaniņu.

Mēs esam neformāla iedzīvotāju grupa, kas ievācam informāciju no vietējiem iedzīvotājiem Skultē, Tīrainē, Mārupē un Jaunmārupē, lai noskaidrotu tos bērnus, kuriem prasītos kāds patīkams pārsteigums Ziemassvētkos, un, kas tiktu paturēti rūķu redzeslokā arī turpmāk.

Mēs - Mārupes novada uzņēmēji un iedzīvotāji, kuriem šajos laikos tāpat pietiek rūpju gan par sava uzņēmuma pastāvēšanu, gan ģimenes nodrošināšanu, tomēr varam dot savu ieguldījumu, lai Mārupē Ziemassvētku sajūtu izbaudītu pēc iespējas vairāk bērnu, arī tie, kuru mājoklim Ziemassvētku rūķis citkārt paietu garām. Idejas mērķis ir sadarbībā ar Mārupes novada Sociāla dienesta un tā paspārnē esošo dienas centru darbiniekiem un aktīviem mārupiešiem sagatavot un nogādāt līdz adresātam vismaz 150 dāvanu paciņas (saldumus, piederumus zīmēšanai, spēles, mantas, grāmatas).

Mazajiem dāvanu saņēmējiem tas būs pārsteigums, jo pat vecāki nezinās, ka viņu bērniem tiek gatavota dāvana, toties apzināsies, ka viņi nav vieni šajos grūtajos laikos un ir rūķi, kuri vēlas šo ģimeni atbalstīt.

Paciņu saturs un vērtība ir atkarīga no savākto līdzekļu apjoma, tāpēc salīdzinoši īsā laikā tiek apzināti mūsu novada uzņēmēji, kas var individuāli vai darba vietas kolektīva vārdā iesaistīties un ziedot līdzekļus dāvanu sarūpēšanai.

Ja, arī Jūs vēlaties ziedot, palīdzēt ar dāvanu saturu vai savādāk iesaistīties Ziemassvētku dāvanu gatavošanā, lūgums sazināties ar Sanitu Āķi uzņēmumā „Mārupes logi" uz mobilo tālruni 26567754 līdz šī gada 15. decembrim, kas ir pēdējais termiņš, lai paspētu sagādāt paciņu saturu.

 
SIA AA Energy Windows ir noslēdzis 31.05.2023 līgumu Nr. SKV-L-2023/307 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.