Atsauksmes


Pateicība par kvalitatīvu darbu!

Vēlos pateikties Jūsu komandai par kvalitatīvi veiktu darbu!

No pirmā zvana menedžerim Valērijam līdz logu uzstādīšanai viss bija vislabākajā kvalitātē.

Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem tika sniegtas saprotamas un konkrētas, neradot apjukumu un pārpratumus.  

Atsevišķs paldies montāžas puišiem, kurus es augstu novērtēju par kārtību, punktualitāti un akurātumu. Paldies par darbu un brīnišķīgo komandu!

Ar cieņu, Anna
(Uzstādīšanas adrese Kaivas, Rīga) 


Brilliant design 70mm

Brillant-Design

 
 
Ārdurvju sistēma Brillant-Design radīta enerģētiski optimizētai ēku renovācijai un Rehau Marupes logiizsmalcinātām jaunceltnēm ar zemu enerģijas patēriņu. Ar speciālo slieksni sistēma ir piemērota arī dzīvojamai telpai, kas atbilst invalīdu vajadzībām. Četru kameru profi izveidoti 70 mm iebūves dziļumā. Tērauda profils nodrošina augstu stabilitāti. 20° slīpums sniedz profi lam eleganci un stilu. 
Ārdurvju unikālo izskatu veido krāsas un formas harmoniska saspēle. Vienādi iespējama ir kā mūsdienīga tērauda aplikācija, tā arī tradicionāls sadalījums ar šprosēm, atšķirīgi slīpumi, noapaļojumi, rozetes un ornamenti un plaša stiklu izvēle.
 
SIA AA Energy Windows ir noslēdzis 31.05.2023 līgumu Nr. SKV-L-2023/307 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.