Atsauksmes


Pateicība par kvalitatīvu darbu!

Vēlos pateikties Jūsu komandai par kvalitatīvi veiktu darbu!

No pirmā zvana menedžerim Valērijam līdz logu uzstādīšanai viss bija vislabākajā kvalitātē.

Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem tika sniegtas saprotamas un konkrētas, neradot apjukumu un pārpratumus.  

Atsevišķs paldies montāžas puišiem, kurus es augstu novērtēju par kārtību, punktualitāti un akurātumu. Paldies par darbu un brīnišķīgo komandu!

Ar cieņu, Anna
(Uzstādīšanas adrese Kaivas, Rīga) 


Privātpersonām

Mārupes logu izgatavotās produkcijas sortiments, speciālistu zināšanas un  uzkrātā pieredze vairāk kā 10 gadu garumā, palīdzēs Jums izvēlēties sev piemērotākos risinājumus, bet uzstādītie logi dos iespēju baudīt komfortu un zemākas apkures izmaksas.

Mēs nepiedāvājam lētākos logus tirgū, bet esam pārliecināti, ka mūsu Klients logu nomaiņā ieguldīto naudu atpelnīs iespējami īsā laikā, ja vien Jūs interesē logi, kas izgatavoti no plastikāta vai alumīnija profilu sistēmām.

Pateicoties lielākiem siltuma zudumiem un augstākām apkures izmaksām, logu nomaiņā ietaupītie līdzekļi tiks iztērēti salīdzinoši īsā logu ekspluatācijas laikā un jūs katru gadu pārmaksāsiet par apkuri.

Mēs izgatavojam un uzstādām logus, durvis un citas stiklotas konstrukcijas no REHAU PVC profilu sistēmām un Aliplast alumīnija profiliem, logi tiek aprīkoti ar ROTO furnitūru, jo mūsu izvēlētie piegādātāji sevi ir apliecinājuši praksē. Mārupes logi nepārtraukti seko līdzi jauniem produktiem un tirgus tendencēm, kuras pakāpeniski ieviešam ražošanā, tomēr mēs nemainām savus piegādātājus dažādu finansiālu vilinājumu ietekmē, lai izgatavotu pēc iespējas lētākus logus.  

Ja jūsu mērķis ir uzstādīt savā mājoklī iespējami efektīvākos risinājumus, piedāvājam dažus būtiskus logu izvēles kritērijus pēc kuriem salīdzināt saņemtos piedāvājumus vai noprecizēt:

  • Siltumpārvades koeficients loga konstrukcijām - Uw (W/m2*K) visam jūsu objektam, nevis atsevišķam logam;
  • Logu montāžas šuves aizsardzības mehānismi - kā tiks nodrošināta montāžas putu aizsardzība pret mitrumu;
  • Gaisa caurlaidība logiem un montāžas šuvei;
  • Vēja slodžu izturība un armējums;

Logu izvēlē būtiska loma būtu piešķirama arī jautājumiem, kas skar logu ekspluatāciju, piemēram, papildus drošības aprīkojums, garantijas termiņš, logu apkopes izmaksas garantijas laikā un pēc garantijas.

 
SIA AA Energy Windows ir noslēdzis 31.05.2023 līgumu Nr. SKV-L-2023/307 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.