Atsauksmes


Pateicība par kvalitatīvu darbu!

Vēlos pateikties Jūsu komandai par kvalitatīvi veiktu darbu!

No pirmā zvana menedžerim Valērijam līdz logu uzstādīšanai viss bija vislabākajā kvalitātē.

Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem tika sniegtas saprotamas un konkrētas, neradot apjukumu un pārpratumus.  

Atsevišķs paldies montāžas puišiem, kurus es augstu novērtēju par kārtību, punktualitāti un akurātumu. Paldies par darbu un brīnišķīgo komandu!

Ar cieņu, Anna
(Uzstādīšanas adrese Kaivas, Rīga) 


Alumīnija logi

Imperial 

Šī sistēma paredzēta ārdurvju, logu un dažāda veida vitrīnu konstruēšanai. Profilos tiek izmantota 24 mm bieza termiska starplika (izolators), kas izgatavota no poliamīda un stikla šķiedras, lai savienotu un mehāniski nostiprinātu ārējo un iekšējo profilu daļu. Termiskā starplika papildus aprīkota ar hermetizējošu Coex dzīslu, kas profilu krāsošanas laikā izplešas, lai nodrošinātu labāku termisko un tvaika izolāciju, hermētiskumu. Pateicoties 65 mm (aplodas, rāmis, durvju vērtnes) un 74 mm (logu rāmji) profilu platumam, kā arī 1,7-2,0 mm profilu sienas biezumam, tiek panākts stingrs, stabils profils, kas ļauj konstruēt durvis ar maksimāliem vērtnes gabarītiem: platumā 1300 mm pie augstuma 2200 mm vai arī 
platumā 1200 mm pie augstuma 2400 mm. Dažāda dizaina rāmju, vērtņu un stikla līstu pielietošana, kā arī plaša sliekšņu izvēle padara sistēmu par ļoti modernu un daudzpusīgu.
PIELIETOJUMS
 - stiklotām vitrīnām ar divu vai trīs stiklu paketi, vai vienu stiklu;
- stiklotām ārdurvīm ar vienu vai divām vērtnēm un vēršanās virzienu uz ārpusi un iekšpusi;
- bīdāmām un vēdekļveida durvīm;
- veramiem un gāžamiem logiem;
- stiklotajās fasādēs iebūvējami logi.

 

Triline

Stiklojums rāmjos tiek stiprināts ar alumīnija stikla līsti un noblīvēts ar gumiju. Sistēmu TRILINE var apvienot ar citām ALIPLAST sistēmām – kopīgas stiklošanas līstes, blīvgumijas un dekoratīvie nosegprofili, palodzes. Durvju profili ir ar rūpnieciski iestrādātām rievām, kas ļauj bez papildus apdares montēt nosegprofilus, viegli iestrādāt eņģes, aizbīdņus divviru durvīm, atslēgu stiprinājumus. 

PIELIETOJUMS:
 

- vitrīnām ar divu vai trīs stiklu paketi, vai vienu stiklu;
- veramiem un gāžamiem logiem, izvēles iespēja vērtņu un rāmju dizainam;
- stiklotām ārdurvīm ar vienu vai divām vērtnēm un vēršanās virzienu uz ārpusi un iekšpusi;
- bīdāmām automātiskajām durvīm.
 

 

 

 

Econoline

Sistēma ECONOLINE bez termiskās izolācijas (aukstā) paredzēta stiklotu starpsienu izgatavošanai, kā arī iekštelpās paredzētām durvīm, vitrīnām un logiem. Nelielais konstrukciju iebūves dziļums nodrošina plašas iespējas projektētājiem un vienkāršu izgatavošanu un uzstādīšanu stikloto konstrukciju ražotājiem. Stiklojums vai cita veida aizpildījums konstrukcijā tiek stiprināts un hermetizēts ar alumīnija piespiedējlīstīšu un blīvgumijas palīdzību. Sistēma ECONOLINE ir savietojama ar citām Aliplast sistēmām: kopīgas stiklošanas līstes, gumijas, dekoratīvie ailes apdares nosegprofili.

PIELIETOJUMS: 
- veramām, bīdāmām un vēdekļveida iekšdurvīm ar vienu vai divām vērtnēm;
- stiklotām starpsienām;
- vitrīnām, veramiem un bīdāmiem logiem iekštelpās;
- iespējas konstrukcijas savienot jebkurā leņķī.
Superial

Šī sistēma ir paredzēta logu un durvju ar pastiprinātu siltumizolāciju izgatavošanai. Augsta siltumizolācijas pakāpe tiek panākta pateicoties trīs kameru termoizolējošām starplikām, centrālajai blīvgumijai un speciālām blīvgumijām. Konstrukcijām, kas izgatavotas no SUPERIAL sistēmas, fiksējošie elementi (stūrīši, T tipa savienotāji) ir termiski izolēti, tādējādi samazinot siltuma zudumus. Sistēmai piemīt teicami skaņas izolācijas rādītāji. 

PIELIETOJUMS:
- stiklotām vitrīnām ar divu vai trīs stiklu paketi;

- veramiem un gāžamiem logiem;
- stiklotajās fasādēs iebūvējami logi;
- ārdurvīm ar vienu vai divām vērtnēm.

 
SIA AA Energy Windows ir noslēdzis 31.05.2023 līgumu Nr. SKV-L-2023/307 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.