Atsauksmes


Pateicība par kvalitatīvu darbu!

Vēlos pateikties Jūsu komandai par kvalitatīvi veiktu darbu!

No pirmā zvana menedžerim Valērijam līdz logu uzstādīšanai viss bija vislabākajā kvalitātē.

Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem tika sniegtas saprotamas un konkrētas, neradot apjukumu un pārpratumus.  

Atsevišķs paldies montāžas puišiem, kurus es augstu novērtēju par kārtību, punktualitāti un akurātumu. Paldies par darbu un brīnišķīgo komandu!

Ar cieņu, Anna
(Uzstādīšanas adrese Kaivas, Rīga) 


Atbalstīsim boksa kustību kopā!

Atbalstīsim boksa kustību kopā!

25. un 26. septembrī  norisināsies starptautiskais boksa turnīrs „Olaines kauss", šājā turnīrā piedalīsies sportisti  juniori no vairākām dalības valstīm - Krievijas, Baltkrievijas, Īrijas, Polijas, Holandes, Šveices, Igaunijas un Latvijas. Mārupes logi atbalstīs jaunos sportistus un ziedos 3 % no pasūtījumu summas turpmākai boksa kustības attīstībai, tādēļ aicināsim visus pasākuma apmeklētājus, izmantot turnīra laikā pieejamos kuponus, lai padarītu siltāku savu mājokli un atbalstītu boksa kustību.

 Boksa klubs „Olimp" darbojas jau vairāk kā 10 gadus. Klubu vada Konstantīns Versockis.  Šajos gados klubs izaudzinājis vairākus sportistus, kuri veiksmīgi uzstājas starptautiskos turnīros, vietējās sacensībās un guvuši augstas vietas Eiropas un pasaules čempionātos. Eiropas čempionāta laureāti bija Valentīns Morozovs 2004. gadā Krievijā un Jegors Artjomovs 2010. gadā  Bulgārijā, bet  Lielbritānijā 2007. gadā Nikita Versockis ieguva 5. vietu. Pasaules čempionātā 2006. gadā Marokā 5. vietu ieguva Valentīns Morozovs un 9.  vietu Nikita Versockis 2009. gadā Armēnijā. Šobrīd klubu apmeklē aptuveni 50 bokseri juniori, kā arī trenējās profesionāli bokseri, kuri uzstājas kā kluba „Olymp" biedri.

 

 
SIA AA Energy Windows ir noslēdzis 31.05.2023 līgumu Nr. SKV-L-2023/307 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.