Atsauksmes


Pateicība par kvalitatīvu darbu!

Vēlos pateikties Jūsu komandai par kvalitatīvi veiktu darbu!

No pirmā zvana menedžerim Valērijam līdz logu uzstādīšanai viss bija vislabākajā kvalitātē.

Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem tika sniegtas saprotamas un konkrētas, neradot apjukumu un pārpratumus.  

Atsevišķs paldies montāžas puišiem, kurus es augstu novērtēju par kārtību, punktualitāti un akurātumu. Paldies par darbu un brīnišķīgo komandu!

Ar cieņu, Anna
(Uzstādīšanas adrese Kaivas, Rīga) 


Pakalpojumi

Konsultācijas

Tā kā Mārupes logi katra klienta vajadzības izvērtē atsevišķi, mūsu speciālisti palīdzēs Jums izvēlēties piemērotākos un optimālākos stikloto alumīnija, PVC un ugunsdrošo konstrukciju risinājumus, ņemot vērā gan izmaksu, gan funkcionālos aspektus. Palīdzēsim arī izvēlēties optimālāko stiklojuma risinājumu.

Stikloto konstrukciju montāža

Pareizi veikta montāža un kvalitatīvu montāžas materiālu izmantošana ir garantija, ka logi kalpos ilgi un labi. Montāžas procesā izmantojam SOUDAL produkciju un montāžu veicam pēc Eiropā pārbaudītām tehnoloģijām, nodrošinot montāžas risinājumu ilgmūžību un siltumnoturību. 

Lai cik augsti arī nebūtu mūsdienu logu tehniskie rādītāji, bieži vien vislielākās problēmas rada sprauga starp loga rāmi un ēkas sienu - montāžas savienojums. Kaut no iekšpuses tas nav redzams, montāžas savienojums pilda ļoti svarīgu funkciju - faktiski tas izolē telpas no ielas. Tādēļ, iebūvējot logus, primārais ir kvalitatīvi veikts montāžas savienojums. Visas visaugstākās kvalitātes logu priekšrocības zaudēs savu nozīmi, ja loga montāža tiks veikta neprofesionāli vai izmantojot nekvalitatīvus materiālus.

Serviss

Jūsu ērtībām piedāvājam esošu stikloto konstrukciju apkopi un servisu:

  • stikloto konstrukciju remontu;
  • blīvējuma nomaiņu;
  • izsistu, saplēstu stikla pakešu un liela izmēra vitrīnu nomaiņu;
  • stikloto konstrukciju ikgadējo aprūpi un profilaksi;
  • stiklojuma kvalitatīvo īpašību pārbaudi, kam ir liela nozīme, ja vēlaties pārliecināties par savu stikloto konstrukciju

 
SIA AA Energy Windows ir noslēdzis 31.05.2023 līgumu Nr. SKV-L-2023/307 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.