Atsauksmes


Pateicība par kvalitatīvu darbu!

Vēlos pateikties Jūsu komandai par kvalitatīvi veiktu darbu!

No pirmā zvana menedžerim Valērijam līdz logu uzstādīšanai viss bija vislabākajā kvalitātē.

Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem tika sniegtas saprotamas un konkrētas, neradot apjukumu un pārpratumus.  

Atsevišķs paldies montāžas puišiem, kurus es augstu novērtēju par kārtību, punktualitāti un akurātumu. Paldies par darbu un brīnišķīgo komandu!

Ar cieņu, Anna
(Uzstādīšanas adrese Kaivas, Rīga) 


Ražošana


PVC stiklotās konstrukcijas

Mūsu rīcībā ir gan tehnoloģijas, gan programmnodrošinājums un zināšanas, ar kuru palīdzību iespējams uzprojektēt un izgatavot tieši Jūsu vajadzībām piemērotākos risinājumus.

PVC logi un durvis tiek ražoti netālu 17 km attālumā no Rīgas  - Jaunmārupē.
Plastmasas konstrukciju ražošanas cehs ir izvietots 600 m2 plašās telpās un speciāli labiekārtots produkcijas izgatavošanai.
 
 Logu ražošna mārupes logi
     Logu ražošna mārupes logi                       Logu ražošna mārupes logi                          
 
 
Alumīnija stiklotās konstrukcijas
 
Alumīnija konstrukcijas izgatavojam no Aliplast alumīnija profilu sistēmām. Aliplast ir viens no Eiropas vadošajiem alumīnija sistēmu ražotājiem ar spēcīgām pozīcijām Rietumeiropas tirgū. Mūsu meistariem ir vairāk kā 15 gadu ražošanas pieredze un uzkrātas ievērojamas zināšanas alumīnija stikloto konstukciju ražošanā. 
 Logu ražošna mārupes logi

Logu ražošna mārupes logi Logu ražošna mārupes logi

Ugunsdrošās konstrukcijas

Ugunsdrošie risinājumi ierobežo uguns, karstuma un dūmu izplatīšanos dzīvībai svarīgos evakuācijas ceļos. Ugunsdrošās konstrukcijas glābj dzīvības gadījumos, kad ēkā izeļas ugunsgrēks. Piedāvājam konstrukcijas, kuras atbilst ugunsdrošības klasēm E 30, EW 30, EI 30, kā arī E 60, EW 60 un EI 60. 
 
SIA AA Energy Windows ir noslēdzis 31.05.2023 līgumu Nr. SKV-L-2023/307 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.