Atsauksmes


Pateicība par kvalitatīvu darbu!

Vēlos pateikties Jūsu komandai par kvalitatīvi veiktu darbu!

No pirmā zvana menedžerim Valērijam līdz logu uzstādīšanai viss bija vislabākajā kvalitātē.

Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem tika sniegtas saprotamas un konkrētas, neradot apjukumu un pārpratumus.  

Atsevišķs paldies montāžas puišiem, kurus es augstu novērtēju par kārtību, punktualitāti un akurātumu. Paldies par darbu un brīnišķīgo komandu!

Ar cieņu, Anna
(Uzstādīšanas adrese Kaivas, Rīga) 


Taupi uz apkures izmaksām, netaupi uz logiem!

Taupi uz apkures izmaksām, netaupi uz logiem!

Sadalot procentuāli kopējos ēkas siltumenerģijas zudumus, visvairāk siltums aizplūst pa logiem - aptuveni 40%, sienām - 30%, jumtu - 15% un pirmā stāva grīdu - 15%.

Jaunie stikla pakešu logi nodrošina siltumenerģijas ekonomiju, jo tiem ir laba siltumizolācija, līdz ar to samazinās siltuma zudumi, mājoklī ir siltāks un par apkuri jāmaksā mazāk.

Nomainot mājokļa vecos logus pret jauniem, ir ieteicams pievērst papildus uzmanību kopējiem konstrukcijas siltumnoturības parametriem un logu montāžas kvalitātei. Šie abi iepriekšminētie rādītāji ir jāizvērtē kopā, jo kvalitatīvi iemontēts zemas kvalitātes logs, tāpat kā nekvalitatīvi iemontēts kvalitatīvs logs, nesniegs klientam nepieciešamo rezultātu siltuma zudumu samazināšanā.

Lai klientiem varētu piedāvāt augstākās kvalitātes plastikāta logus, mēs ražošanā izmantojam vācu PVC profilus no REHAU, kā arī augstvērtīgo ROTO furnitūru. Mūsu klientiem piedāvājam ne tikai logus, bet veicam arī montāžu pēc Eiropā pārbaudītām tehnoloģijām, nodrošinot montāžas risinājumu ilgmūžību un siltumnoturību.

 
SIA AA Energy Windows ir noslēdzis 31.05.2023 līgumu Nr. SKV-L-2023/307 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.