Atsauksmes


Pateicība par kvalitatīvu darbu!

Vēlos pateikties Jūsu komandai par kvalitatīvi veiktu darbu!

No pirmā zvana menedžerim Valērijam līdz logu uzstādīšanai viss bija vislabākajā kvalitātē.

Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem tika sniegtas saprotamas un konkrētas, neradot apjukumu un pārpratumus.  

Atsevišķs paldies montāžas puišiem, kurus es augstu novērtēju par kārtību, punktualitāti un akurātumu. Paldies par darbu un brīnišķīgo komandu!

Ar cieņu, Anna
(Uzstādīšanas adrese Kaivas, Rīga) 


Energoefektīvi logi no Geneo profiliem


Logi no GENEO® profiliem ir pats inovatīvākais risinājums, ja jūsu mērķis ir maksimāli samazināt siltuma zudumus caur logiem un taupot apkures izmaksas, bet ietaupīto naudu novirziet citām ģimenes vajadzībām.  

Ar jaunajiem GENEO logiem Jūs varat ietaupīt* līdz pat 76% siltuma enerģijas, kas tika nelietderīgi tērēta ar vecajiem logiem.

*Enerģijas zudumu caur logu samazināšana, pārejot no veciem 80-to gadu koka/ plastmasas logiem (Uf=1,9, Ug=3,0) uz logiem no GENEO profiliem (Uf=0,91, Ug=0,5, loga lielums 123 x 148cm) 

 

Apskatīt video par Geneo    

Tehniskās īpašības

 • GENEO ir pirmā ar stikla šķiedru pilnībā armēta logu profilu sistēma, kurai tērauda armējums pārsvarā nav nepieciešams, jo metāls, kā siltuma vadītājs rada siltuma tiltus un to dēļ tiek zaudēta vērtīgā enerģija. Papildus tiek iegūta augstākā drošība pret ielaušanos un līdz šim nesasniedzami skaņas izolācijas rādītāji.
 • GENEO profilu sistēma ir izgatavota no high-tec izejvielas RAU-FIPRO®, kas piešķir GENEO logiem maksimālu stabilitāti. High – tec stikla šķiedras materiālu iepriekš izmantoja lidmašīnu būvē un Formulā 1, tagad kombinētie stikla šķiedras materiāli rāda visaugstākos sasniegumus arī logu ražošanā.
 • Profils ar visaugstākajiem energoefektivitātes rādītājiem savā klasē un ir piemērots izmantošanai logos pat pasīvo ēku standarta būvēs. GENEO profilā ir funkcionālas kameras, kurās tiek ievietoti termo-moduļi, lai uzlabotu loga siltuma izolāciju.
 • Logu profili ar trim blīvējumiem nodrošina teicamu skaņas izolāciju ar līdz šim nesasniegtiem rādītājiem, skaņas izolācijas 5. klase* (stikls 50 dB = Rwp   47 dB), turklāt elastīgais, pret ilgstošu slodzi noturīgais izolācijas materiāls garantē ilgstošu kalpošanu.

 • Aizsardzība pret ielaušanos līdz 3. pretestības klasei; 2. pretestības klase - bez tērauda armējumiem.

 • Profilu sistēma ar 86 mm iebūves dziļumu, elegantu dizainu un vieglu kopšanu. Profilu kombinācija (vērtne + rāmis) 115 mm platumā gādā arī par lielu elementu elegantu un smalku izskatu.

GENEO logi jau šodien atbilst nākotnes prasībām attiecībā uz Eiropas energopatēriņa standartiem. 

Mārupes logi ir oficiālais GENEO logu ražotājs un pirmais uzņēmums Latvijā, kurš saņēmis REHAU kvalitātes serifikātu ar tiesībām marķēt izgatavotos plastikāta logus ar CE zīmi.

Ieguvumi

 • Energoefektivitāte - vislielākais enerģijas ietaupījums un vislabākais klimats paaudzu paaudzēs.
 • Saudzīga attieksme pret resursiem.
 • Laba ēkas siltumizolācija ietaupa enerģiju, ko izmantot telpu apsildei.
 • Aktīvs ieguldījums vides saudzēšanā, pateicoties energoefektīviem logiem.
 • Papildus iegūta saules enerģija, pateicoties lieliem stiklotiem elementiem ar vienreizēju stabilitāti.

                                     

Pirms remonta: veci koka logi Pēc remonta: logi no  GENEO®.
S
amazināti enerģijas zaudējumi 
 
SIA AA Energy Windows ir noslēdzis 31.05.2023 līgumu Nr. SKV-L-2023/307 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.